
Bosch Optiline Wood аралау дискісі ағаштың барлық түрлерін сапалы және дәл кесуге арналған.
| Сыртқы диаметрі | 190 мм |
|---|---|
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | ATB |
| Тістердің саны | 24 дана |
| Қайрау бұрышы | |
| алдыңғы | 15° |
| артқы | 15° |
| Макс. айналым жиілігі | 8 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,0 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,3 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608641185 |
| Бренд | Bosch |
| Макс. айналым жиілігі | 8 000 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 190 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,3 мм |
| Кесу ені | 2,0 мм |
| артқы | 15° |
| алдыңғы | 15° |