Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Аралау дискісі Bosch Eco for Aluminium 190х20/16, Z54
Алюминийге арналған Bosch Eco аралау дискісі ағашты, пластикті, түсті металдарды және т.б. таза кесуге арналған.
| Сыртқы диаметрі | 190 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 20/16 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Тістердің саны | 54 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | 5° |
| артқы | 13° |
| Макс. айналым жиілігі | 8 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,2 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,6 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Мінсіз таза рез
- Әртүрлі материалдармен (ағаш, пластик, түсті металдар) жұмыс істеу мүмкіндігі
- Баға мен сапаның арақатынасы оңтайлы