


4 115 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Standard for Wood шпилькалы кескіш кескіш шухлядтарды, корпустарды және т.б. кертпелі жалғауға арналған.
Ашық және жасырын тікенді қосылыстар үшін.
Жартылай жасырын кертпелі қосылыстарға арналған кертпелі қондырмасы бар.
Шпонкаларды орнату үшін дәл пішінді шпунттарды фрезерлеуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628408 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 14 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 55 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 15 мм |
| Бұрыш | 15 ° |