


3 198 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Standard for Wood ернеу фрезасы ол алдыңғы беттерді, профильдерді безендіру, тіл мен жотаның қосылуын имитациялау және т.б. үшін қолданылады.
Оның бір кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628405 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 9,5 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 41 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 10,5 мм |
| Радиусы (R1) | 3,2 мм |