


3 373 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Standard for Wood көшіру фрезасы шамдарға, розеткаларға, ажыратқыштарға және т.б. арналған саңылауларды фрезерлеу үшін қолданылады.
Фрезаның карбидті пластинадан жасалған бұрғылау бөлігі бар.
Бұрғылау бөлігі мен кесу жиегі арасындағы мойын фрезаны өңделетін материалға қатысты бағыттауға қызмет етеді.
Оның бір кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628371 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 8 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 66 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 19 мм |