


3 144 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Standard for Wood ойықты V-тәрізді фреза ол имитациялық ағаш оюына, жазуларды оюға, жиектерді өңдеуге және т.б. үшін қолданылады.
Параллель тоқтаумен және көшірме төлкемен пайдалануға болады.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628406 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 11 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 45 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 14 мм |
| Бұрыш | 60° |