
Bosch ағашқа арналған бұралмалы бұрғы оның өте дәл басы бар, ол М әрпі түрінде жасалған, центрлеу нүктесі және өте таза кесуге мүмкіндік беретін екі кесу жиегі бар.
Жұмсақ және қатты ағаштар үшін қолайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608596301 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 4 мм |
| Жалпы ұзындығы | 75 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 43 мм |
| Құйрық | цилиндрлік |