

2 397 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch CYL-9 Ceramic шыныға және керамикаға арналған бұрғы жұмсақ және орташа қаттылықтағы плиткаларды, керамиканы, фарфорды және шыңдалмаған шыныларды бұрғылауға жарамды.
Бұрғыда орталықтандырғыш ұшы, арматураланған басы және тозуға төзімді карбидті қашаулар бар.
Олардың қызмет ету мерзімі ұзақ. Жұмысты соққы режимінсіз, төмен айналымдарда орындау керек және салқындату қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608587161 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 6 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Макс. айналымдар саны | 1000 мин. -1 |
| Жалпы ұзындығы | 80 мм |
| Құйрық | цилиндрлік |