


4 478 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Endurance for HeavyMetal металл поршеньді жүзі, Carbide Technology S 555 CHM HM (Carbide Technology) компаниясынан жасалған. 3/8 [мм]/TPI тұрақты тіс қадамы бар. Жоғары сапалы болаттарды (4-12 мм) кесуге арналған. Ең ауыр жұмыстар үшін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608653179 |
| Бренд | Bosch |
| Құбырдың/профильдің диаметрі | <50 мм |
| Тістерді орындау | тұрақты қадам |
| Жайма материалы | HM (Carbide Technology) |
| Жалпы ұзындығы | 100 мм |
| Қаңылтыр металдың қалыңдығы | 4-12 мм |
| Тістердің қадамы | 3 / 8 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 25 x 1,25 |