



4 017 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Металлға арналған поршеньді қалақ Bosch Progressor for Metal S 123 XF BIM-ден (биметалл) жасалған. Қадамы бар прогрессивті, ажыратылған, фрезерленген тістері бар 1,8-3,2 / 8-14 [мм]/ТПИ. Жұқа және қалың қаңылтыр металды (1-8 мм), профильдер мен құбырларды (Ø <100 мм) кесуге арналған. Таза кесіндісі бар әмбебап.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608654401 |
| Бренд | Bosch |
| Құбырдың/профильдің диаметрі | <100 мм |
| Тістерді орындау | үдемелі, ажыратылған, фрезерленген |
| Жайма материалы | BIM |
| Жалпы ұзындығы | 150 мм |
| Қаңылтыр металдың қалыңдығы | 1-8 мм |
| Тістердің қадамы | 1,8-3,2 / 8-14 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 19 x 0,9 |