Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Bosch Speedline Wood ECO 160 x 20/16, Z24 ара дискі
Bosch Speedline Wood ECO аралау дискісі құралға ең аз жүктеме түсіре отырып, ағашты жылдам кесуге арналған.
| Сыртқы диаметрі | 160 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 20/16 мм |
| Тістің пішіні | ATB |
| Тістердің саны | 24 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | 18° |
| артқы | 12° |
| Макс. айналым жиілігі | 9 500 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,2 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,5 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Жылдам рез
- Баға мен сапаның арақатынасы оңтайлы