
3 154 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Starlock BIM AIZ 20 AB Metal металлға арналған батырылатын аралау дискі BIM-ден (биметалл) жасалған. 1,3 мм қадаммен тістері бар. Табақ металдарын, тот баспайтын болаттан жасалған табақты, түсті металдарды, шыны талшықты, гипсокартонды және т.б. кесуге арналған. Оның ені 20 мм және ұзындығы 30 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2609256950 |
| Бренд | Bosch |
| Жайма материалы | BIM |
| Жұмыс ұзындығы | 30 мм |
| Бекіту түрі | Starlock |
| Тістердің қадамы | 1.3 мм |