
Боракс Bosch SDS-plus-1 Bosch желісіндегі бұрғылардың негізгі сериясына жатады. Олардың U-тәрізді спираль пішіні бар, ол жұмыс кезінде шаңды кетіруде тамаша жұмыс істейді. Карбидті қорытпадан жасалған екі кесу жиегі кірпіш пен бетондағы жұмысты жақсы орындайды. Бұрғылардың бұл сериясы стандартты қызмет ету мерзіміне ие. SDS-Plus патроны бар барлық балғалы бұрғыларға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608680262 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 6 мм |
| Кесетін жиектер саны | 2 дана |
| Жалпы ұзындығы | 110 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |