
2 930 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Сақиналы ара ағашты, фанераны, ДСП, гипсокартонды, пластмассаны бұрғыда немесе стационарлық станокта бұрғылауға арналған. Электр жабдықтарын монтаждау кезінде қолданылады. Бизон бұл құрылыстағы және өндірістегі ең күрделі міндеттерді жүзеге асыруға арналған құралдарды жасаудағы көп жылдық тәжірибе.
Жинақтау:
7 кенеп: 26-32-38-45-50-56-63 мм.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.002 м3 | 0.31 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.01 м3 | 3.32 кг |
| Қорапта - 60 дана | 0.07 м3 | 20.91 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29593-H7-42 |
| Аралау тереңдігі | 42 мм |
| Жиынтыққа кіретін диаметрлер | 26-32-38-45-50-56-63 мм мм |
| Жұмыс бөлігінің максималды қаттылығы | 45 HRC |
| Ұстаушының материалы | алюминий |
| Корпус материалы | Болат 65Мн |
| Ортаға дәл келтіретін бұрғы материалы | Болат HCS |
| Пышақтың қалыңдығы | 0.65 мм |