
5 659 ₸
Көтерме бағаны көрсету
МЕМСТ 10902-77 бойынша бұрандалы прокат әдісімен дайындалған және "В" дәлдік класына сәйкес келеді
118 градустық қайрау бұрышы 900 Н/мм2 созылу беріктігі бар легирленген және көміртекті болаттарды, түсті металдарды, сұр шойындарды, пластмассаларды өңдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 17 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрғылау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4-29621-184-17 |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Ұзындығы | 184 мм |
| Қайрау | 118° |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Дана саны қорапта | 60 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | HSS - R |
| Өңдеу | Бұрандалы илек |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Қолдану | Жұмсақ болат |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | ШЕБЕР |
| Стандарт | DIN 338 |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 23,8х2х4,5 см |
| Өлшеп-орау | 1 дана |
| Құйрық | Цилиндрлік |