



53 630 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Тізбектер тамаша икемділікке ие, соның арқасында олар құрылыста және тұрмыста кеңінен қолданылады;
Ауыр жүктеменің әсерінен тізбектің шамалы ұзаруы орын алады;
Қысқа тізбекті тізбектер бір сілтеме ішінде пішінін өзгертуге үлкен еркіндікке ие, бұл тізбекті дұрыс жерге бекітуді немесе бекіту ілмегін жасауды жеңілдетеді;
Тұрмыстық қажеттіліктерде және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде аспалар, созғыштар және т.б. ретінде пайдалануға арналған.;
Жүк көтергіш механизмдерде, жүктерді тасымалдау үшін және такелаждық жұмыстар кезінде пайдаланылмайды;
Мырыш жабыны тізбектердің қоршаған ортаның қолайсыз әсерлеріне төзімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4-304050-04 |
| Салмақ | 22.6 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Диаметрі | 4 мм |
| Ұзындығы | 70 м |
| Дана саны қорапта | 1 |
| Қамту | Мырышталған |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Стандарт | DIN 766 |
| Түрі | Қысқа шақырылған |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 29 x 22 x 22 см |