

2 794 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Кәсіби БИЗОННЫҢ бұрандалы кескіш құралы жоғары сенімділікпен ерекшеленеді, бұл оны өндірістің ауыр жағдайларында да қолдануға мүмкіндік береді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 80 мм |
| Кесілген бұранда профилі | Метрикалық |
| Жағдайы | Жаңа |
| бұранды қадамы | 1.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4-28005-10-1.5_z01 |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Жіптің диаметрі | М10 |
| Дана саны қорапта | 40 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Ерекшеліктері | Негізгі қадам |
| Тесіктер | Саңыраулар және өтпелі |
| Ою | Метрикалық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Кесу тәсілі | Машинамен-қолмен |
| Стандарт | МЕМСТ 3266-81 |
| Түрі | Бір өткелді |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 16,5 х 1 х 5 см |
| Өлшеп-орау | 1 дана |
| болат | Р6М5 |