

7 900 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Кәсіби БИЗОННЫҢ бұрандалы кескіш құралы жоғары сенімділікпен ерекшеленеді, бұл оны өндірістің ауыр жағдайларында да қолдануға мүмкіндік береді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 89 мм |
| Кесілген бұранда профилі | Метрикалық |
| Жағдайы | Жаңа |
| бұранды қадамы | 1.75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4-28007-12-1.75-H2_z01 |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Жіптің диаметрі | М1/2 |
| Дана саны қорапта | 60 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Ерекшеліктері | Негізгі қадам |
| Тесіктер | Саңыраулар және өтпелі |
| Ою | Метрикалық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Кесу тәсілі | Машинамен-қолмен |
| Стандарт | МЕМСТ 3266-81 |
| Түрі | Екі өтпелі |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 16 x 1,2 x 6,3 см |
| Өлшеп-орау | 2 дана |
| болат | Р6М5 |