



3 920 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Арқанның үлкейтілген диаметрі құлыптың сынуға төзімділігін арттырады;
Арқанның ұзындығы бұл құлыпты екі доңғалақты көліктердің көптеген үлгілерімен пайдалануға мүмкіндік береді;
Арқанды қоршаған ортаның зиянды әсерінен сенімді пластикалық қорғаныс;
Құпиялылықтың кодтық механизмі құлыпты пайдалануды ыңғайлы етеді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 37262-95_z01 |
| Кепілдік | 2 ай |
| Диаметрі | 10 мм |
| Болат өзегінің диаметрі | 4,5 мм |
| Ұзындығы | 95 см |
| Қорғау | Пластикалық орау |
| Дана саны қорапта | 48 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Арқан материалы | Болат |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Түрі | Кодтық |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 21 x 3 x 14 см |