7 950 ₸
Көтерме бағаны көрсету
USM ZUBR PROFESSIONAL үшін әмбебап кескіш диск - бұл құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде әр түрлі мәселелерді шешуге арналған көп мақсатты құрал
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36859-230 |
| Салмақ | 0.585 |
| Диаметрі | 230 мм |
| Құрал | ШМ |
| Қону диаметрі | 22,2 мм |
| Қолдану | Мультирез |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Қаттылық | Өте қатты |
| Қаптама | 26 х 0,7 х 24,5 см |