4 904 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Мультиреза сериясы алюминийді, пластикті, сондай-ақ әртүрлі ағаш материалдарын кесуге мүмкіндік береді.
тістерді автоматты түрде қайрау және тегістеу кесулердің дәлдігі мен тазалығын айтарлықтай арттырады
Арнайы компенсациялық ойықтар ішкі кернеулердің пайда болуын және деформациясын болдырмауға мүмкіндік береді дискілер жұмыс кезінде қызып кетуден
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36853-160-20-48 |
| Салмақ | 0.31 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Диаметрі | 160 мм |
| Құрал | Дискілі ара |
| Дана саны қорапта | 36 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Материал | Болат 65Мн |
| Ұшы | ШҚ 8 |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Қолдану | Түсті металдар |
| Рез | Пластмасса және ламинат бойынша таза кесінді |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 18,3х0,8х17,3 см |
| Тістердің саны | 48 дана |
| Керф ені | 2.4 мм |