
8 500 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Аралау дискі жоғары сапалы көміртекті болаттан жасалған, кескіштерді құрастыру, дәнекерлеу және қайрау бойынша толық автоматтандырылған операциялары бар заманауи жабдықта ВК8 маркалы карбидті кескіштері бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36914-250-32-60 |
| Салмақ | 0.87 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Диаметрі | 250 мм |
| Құрал | Дөңгелек ара |
| Дана саны қорапта | 18 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Материал | Көміртекті болат |
| Ұшы | ШҚ 8 |
| Қону диаметрі | 32 мм |
| Қолдану | ағаш бойынша |
| Рез | "Таза рез" |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | ШЕБЕР |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 29х0,7х27,5 см |
| Тістердің саны | 60 дана |