



6 608 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Нейлон жабыны тозуға төзімділігін 10 есе арттырады
Жоғары сапалы шыңдалған болаттан жасалған қалақ
Кенептің сынбай үлкен жетуі
Кенеп өлшеу дәлдігін арттыру үшін жылжымалы ілмекпен жабдықталған
Сенімді жылжымалы бекіткіш
Резеңке қаптама рулетканың соққыға төзімділігін арттырады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кенептің ұзындығы | 10 м |
| Дәлдік класы | 2 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34056-10-25_z01 |
| Салмақ | 0.51 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Ұзындығы | 10 м |
| Тойтармалар саны | 3 |
| Дана саны қорапта | 36 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Ғимарат | Пластик+резеңке |
| Кенепті жабу | Төзімді |
| Кенеп | Жоғары көміртекті болат |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | САРАПШЫ |
| Стандарт | МЕМСТ 7502-98 |
| Түрі | Кәсіби рулетка |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 16,5 х 5,5 х 7 см |
| Таспаның ені | 25 мм |