
6 828 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Өлшеуіш рулетка БИЗР ЭКСПЕРТ, нейлонмен қапталған ультра кең қалақ, соққыға төзімді 2 компонентті корпус, ( 34059-10-27 ) - қалыңдатылған ультра кең шыңдалған болат қалақшасы және сенімді сырғымалы бекіткіші бар соққыға төзімді екі компонентті корпустағы кәсіби сериялы рулетка.
• Пластмассадан жасалған соққыға төзімді екі компонентті корпус;
• Нейлонмен қапталған ультра кең шыңдалған болат тор;
• Кенептің сынбай аса ұзын созылуы;
• Екі жақты шкала;
• Сенімді жылжымалы бекіткіш;
• Жылжымалы ілмек;
• Жұмыс температурасы: -40-тан +100°С-қа дейін.
Рулетка ПРО-27 жабдықталған ультра кең матамен қамтамасыз ететін үлкен қол жеткізу мата без излома, жүргізуге арналған сызықтық өлшеу
-Жайманың ұзындығы: 10 м.
-Төсемнің ені: 27 мм
-Бекіткіш түрі: жылжымалы
-Қаптама түрі: пластикалық аспа
-Нейлонмен қапталған: иә
-Екі жақты шкала: иә
• Жоғары сапалы шыңдалған болаттан жасалған 27 мм ультра кең пышақ
• Нейлон жабыны тозуға төзімділігін 10 есе арттырады
• Кенептің сынбай үлкен жетуі
• Кенеп өлшеу дәлдігін арттыру үшін жылжымалы ілмекпен жабдықталған
• Екі жақты шкала биік нысандарды өлшеуді жеңілдетеді
• Сенімді жылжымалы бекіткіш
• Соққыға төзімді екі компонентті корпус
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кенептің ұзындығы | 10 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34059-10-27 |
| Салмақ | 0.61 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Ұзындығы | 10 м |
| Тойтармалар саны | 2 |
| Дана саны қорапта | 36 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Ғимарат | Пластик+резеңке |
| Кенепті жабу | Төзімді |
| Кенеп | Жоғары көміртекті болат |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Стандарт | МЕМСТ 7502-98 |
| Түрі | Кәсіби рулетка |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 9,54 x 5,13 x 9,49 см |
| Таспаның ені | 27 мм |