

610 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Пышақ кептірілген ерітіндіден, бояудан және әртүрлі ластаушы заттардан плитка төсеміндегі тігістерді тазалау үшін қырғышта алмастырғыш элемент ретінде пайдаланылады.
-Жабдық: 1 дана
-Ұзындығы: 50 мм
Карбид-вольфрамды жағу ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DEXX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.01 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 33413-S1 |
| Кепілдік | 2 ай |
| Жүздің ұзындығы | 50 мм |
| Дана саны қорапта | 200 |
| Дана саны қаптамада | 20 |
| Брендтің отаны | Германия |
| Сауда маркасы | DEXX |
| Қаптама | 21 x 1,3 x 6,3 см |
| Өлшеп-орау | 1 дана |