

1 030 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

ЭКСПЕРТ сериялы БИЗОН тақтайшасының құралдары - сенімді және дәлелденген жоғары сапалы құрал. Пышақтар кептірілген ерітіндіден, бояудан және әртүрлі ластаушы заттардан плитка төсеміндегі тігістерді тазалау үшін қырғышта алмастырғыш элемент ретінде пайдаланылады.
-Жабдық: 2 дана
-Ұзындығы: 50 мм
Карбид-вольфрамды жағу ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
2 жүз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 33417-S2 |
| Кепілдік | 2 ай |
| Жүздің ұзындығы | 50 мм |
| Қырғыш үшін | 33417 |
| Дана саны қорапта | 200 |
| Дана саны қаптамада | 20 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | САРАПШЫ |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 11,2 х 0,75 х 5,9 см |
| Өлшеп-орау | 2 дана |