

2 370 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Карбид-вольфрамды жағу ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
Резеңкеленген жабыны бар жеңіл эргономикалық пластмасса сабы қырғышты пайдалану кезінде сенімді ұстауға мүмкіндік береді.
2 жүз.
Пышақтарды ауыстыру және қосу мүмкіндігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 33417 |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Тұтқаның ұзындығы | 200 мм |
| Дана саны қорапта | 48 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | САРАПШЫ |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 25,5х2,3х10 см |
| Пышақтың ені | 50 мм |