
560 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Карбидті пластина ВК8 қорытпасынан жасалған.
Алтыбұрышты саңылау бұрғылау патронында бұрғының бұрылуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Биіктігі | 140 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрғылау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 33403_z01 |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Кепілдік | 12 ай |
| Дана саны қорапта | 100 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Кесетін материал | Қатты қорытпа BK8 |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | EXPERT |
| Сауда маркасы | Kraftool |
| Қаптама | 19х1,1х4,5 см |
| Құйрық | Алты қырлы |