

1 770 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Карбидті кескіш элементтердің біркелкі шаңдануы материалдың жарықтар мен сынықтарсыз ұқыпты бұрғылануын қамтамасыз етеді.
Қатты қорытпа үгінділерін корпусқа автоматты бүрку және жоғары температурада дәнекерлеудің соңғы технологиясы.
Вакуумда термиялық өңдеудің арқасында вольфрам карбидінің сенімді байланысы.
Карбид-вольфрам дәні Р30.
Бұрғылау тереңдігі 55 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 67 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 33401-67_z01 |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Биіктігі | 55 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Түйіршіктілік | P30 |
| Дана саны қорапта | 50 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | Қатты қорытпа ВК8 |
| Кесетін материал | Вольфрам карбиді |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | EXPERT |
| Түрі | Тәж |
| Сауда маркасы | Kraftool |
| Қаптама | 10,5х13,3х6,8 см |