

3 820 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Кәсіби БИЗОН сериялы плитка мен шыныға арналған бұрғылар - жоғары сапалы сенімді және дәлелденген құрал. Шыныда, керамикалық және кафель тақталарында, мәрмәрде тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 12 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29845-12_z01 |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Саны | 1 дана |
| Азу тістердің саны | 4 кескіш |
| Дана саны қорапта | 100 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Қолдану | Кафель бойынша |
| Кесетін материал | Қатты қорытпа BK6X |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Түрі | Кескіштері бар бұрғы |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 15,8х1,26х5,1 см |
| Құйрық | Алты қырлы |