4 700 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

"БИЗОН" әмбебап бұрғылары мен қашаулары (арт.29865) алмаздарды жоғары температуралы вакуумды дәнекерлеу (VVS) технологиясымен жасалған және оларды суды салқындатпай-ақ қолдануға болады. Олар ең жоғары қаттылық деңгейіндегі тастан жасалған бұйымдарды, тасты, мәрмәрді, керамиканы, бетонды, кірпішті, шектеулі қаңылтыр мен ағашты және осы материалдардың комбинацияларын кесу кезінде тамаша нәтижелерге ие.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 6 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29865-06-M14 |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Тереңдігі | 35 мм |
| Түйіршіктілік | P60 |
| Дана саны қорапта | 60 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | Көміртекті болат |
| Тасымалдаушының қонуы | M14 |
| Қолдану | Әмбебап |
| Кесетін материал | Алмас үгіндісі |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 14,5х7,5х2,3 см |