4 660 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Қалыңдығы 4 мм-ге дейінгі қаңылтыр металды, түсті металдарды, пластмассаларды және басқа материалдарды бұрғылау үшін пайдалану ұсынылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29670-4-12-9_z01 |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Басқыштың биіктігі | 5 мм |
| Кепілдік | 2 ай |
| Диаметрі | 4-12 мм |
| Біліктің диаметрі | 6,35 мм |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Дәлдік сыныбы | А1 |
| Саны | 1 бұрғы |
| Сатылар саны | 9 |
| Дана саны қорапта | 40 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | Р6М5 |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Түрі | Сатылы бұрғы |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 14,2 х 2 х 5,6 см |
| Құйрық | Алты қырлы |