8 570 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Қалыңдығы 4 мм-ге дейінгі қаңылтыр металды, түсті металдарды, пластмассаларды және басқа материалдарды бұрғылау үшін пайдалану ұсынылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | 29672-6-20-8_z01 |
| Басқыштың биіктігі | 6 мм |
| Кепілдік | 2 ай |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Дәлдік сыныбы | А1 |
| Саны | 1 бұрғы |
| Сатылар саны | 8 |
| Дана саны қорапта | 24 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Материал | Р6М5 |
| Қамту | Кобальт |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Түрі | Сатылы бұрғы |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 15,8 x 2,5 x 8,3 см |
| Құйрық | Цилиндрлік |