4 540 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

-Жұмыс диаметрлері: 30 мм-ден 120 мм-ге дейін
-Бұрғыларды жабыңыз: Хроммен қаптау
-Кесудің максималды тереңдігі: 30 мм
-Шанақтың түрі: Алты қырлы (НЕХ-типті)
-Кескіштердің болат маркасы: 45Г
-Азу тістердің қаттылығы: 48-52HRC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрғылау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29440-120 |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Өлшем диапазоны | 40 мм |
| Саны | 1 дана |
| Дана саны қорапта | 36 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Материал | С45Г |
| Қолдану | ағаш бойынша |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | ШЕБЕР |
| Қаттылық | 48-52 HRC |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 20 х 15,5 х 2 см |
| Бұрғы пішіні | Балерина |
| Құйрық | Алты қырлы |