



5 573 ₸
Көтерме бағаны көрсету
-Бұрғы диаметрі: 14 мм
-Бұрғы ұзындығы: 1000 мм
-Бұрғының жұмыс ұзындығы: 950 мм
-Ұштықтың түрі: екі тілімді
-Ұштықтың геометриясы: қашау пішінінде
-Ұштықтың материалы: ВК8
-Бұрғы корпусының материалы: болат 40Х
-Спираль түрі: Күшейтілген өзегі бар спираль S4
-Шанақ: SDS-plus
-Макс. айналу жылдамдығы: 1600 айн/мин
Жоғары ресурс
Карбидті ВК8 пластинасы қашау пішінінде және бұрышы 130 шыңында? бораксты орталықтандыруды жеңілдетеді.
Күшейтілген өзегі бар S4 спиралі бордың сынуына төзімділік пен шламды жылдам шығару арасындағы оңтайлы қатынасты қамтамасыз етеді.
STAYER PROFESSIONAL сериялы бұрғылар - жұмыстың кез келген қиындығы үшін ең жоғары сапа талаптарына жауап беретін кәсіби құрал. Бетонда, гранитте, кірпіш қалауда, таста және қатты әктастарда тесіктерді бұрғылау кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 14 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2930-1000-14_z01 |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 950 мм |
| Азу тістердің саны | 2 кескіш |
| Дана саны қорапта | 24 |
| Дана саны қаптамада | 4 |
| Корпус материалы | Болат 40Х |
| Ұшы | ВК8 |
| Қолдану | Бетон, кірпіш |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Сауда маркасы | Stayer |
| Қаптама | 103х2,5х2,5 см |
| Өлшеп-орау | 1 дана |
| Құйрық | SDS-Plus |