



4 330 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER PROFESSIONAL сериялы бұрғылар - жұмыстың кез келген қиындығы үшін ең жоғары сапа талаптарына жауап беретін кәсіби құрал. Бетонда, гранитте, кірпіш қалауда, таста және қатты әктастарда тесіктерді бұрғылау кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 22 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2930-460-22_z01 |
| Салмақ | 0.71 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 410 мм |
| Азу тістердің саны | 2 кескіш |
| Дана саны қорапта | 24 |
| Дана саны қаптамада | 6 |
| Корпус материалы | Болат 40Х |
| Ұшы | ВК8 |
| Қолдану | Бетон, кірпіш |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Сауда маркасы | Stayer |
| Қаптама | 48х3х3 см |
| Өлшеп-орау | 1 дана |
| Құйрық | SDS-Plus |