
Бұрғы ұшы жеңіл бетон мен кірпішті бұрғылау үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29216-68 |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Диаметрі | 68 мм |
| Диаметрі орталық. бұрғылар | 8 мм |
| Ұстағыштың ұзындығы | 120 мм |
| Азу тістердің саны | 8 |
| Дана саны қорапта | 20 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Тасымалдаушының қонуы | М22 |
| Қолдану | Бетон/кірпіш |
| Кесетін материал | BK8C |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сауда маркасы | Теңіз |
| Қаптама | 13 x 9,2 x 8 см |
| Құйрық | SDS-Plus |