7 900 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Бетонға арналған қашаулар БИЗОН - бетон және кірпіш жұмыстарына арналған жоғары сапалы сенімді құрал.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29211-80 |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Диаметрі | 80 мм |
| Дана саны қорапта | 16 |
| Қолдану | Бетон/кірпіш/тас |
| Кесетін материал | BK8 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | ШЕБЕР |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 13,5 x 9 x 8,2 см |
| Құйрық | SDS-Plus |