


2 110 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

• Орталықтандырушы бұрғының конустық қондырмасы
• Қоспаланған болат
Ұзындығы 120 мм
Қону M22
SDS-plus шанағы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29191_z01 |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Дана саны қорапта | 40 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | Р6М5 |
| Тасымалдаушының қонуы | М22 |
| Орталықтандырушы бұрғыны қондыру | Морзе конусы |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Сауда маркасы | Stayer |
| Қаптама | 15х5х3 см |
| Құйрық | SDS-Plus |