

371 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

• Жоғары сапалы конструкциялық болат
Ұзындығы 75 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29194 |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Дана саны қорапта | 60 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | HM |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Сауда маркасы | Stayer |
| Қаптама | 12х4х1 см |