7 520 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Бетонға арналған қашаулар БИЗОН - бетон және кірпіш жұмыстарына арналған жоғары сапалы сенімді құрал.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29211-68 |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Диаметрі | 68 мм |
| Дана саны қорапта | 20 |
| Қолдану | Бетон/кірпіш/тас |
| Кесетін материал | BK8 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | ШЕБЕР |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 13 x 9 x 8 см |
| Құйрық | SDS-Plus |