

730 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

• ВК8 қорытпасынан жасалған қатты қорытпалы пластина
• Конустық шанақ
• Жоғары сапалы конструкциялық болат
Жұмыс диаметрі 8 мм
Ұзындығы 110 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29193-08_z01 |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Дана саны қорапта | 60 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | HM |
| Ұшы | BK8 |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Сауда маркасы | Stayer |
| Қаптама | 15х4х1 см |
| Құйрық | Конустық |