5 280 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Орталықтандырушы бұрғының конустық қондырмасы
Қоспаланған болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29187-300_z01 |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Дана саны қорапта | 20 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | Р6М5 |
| Тасымалдаушының қонуы | М22 |
| Орталықтандырушы бұрғыны қондыру | Морзе конусы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | САРАПШЫ |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 32х3х3 см |
| Құйрық | SDS-Plus |