3 490 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

БИЗОН бетонындағы қашаулар бетонды, кірпішті, табиғи және жасанды тастарды, сондай-ақ тығыз әктастарды бұрғылау бойынша өндірістік жұмыстарды орындау үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұрғылау тәжінің қосылу түрі | бұрандалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29180-35 |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Диаметрі | 35 мм |
| Азу тістердің саны | 5 |
| Дана саны қорапта | 40 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Тасымалдаушының қонуы | М22 |
| Қолдану | Бетон/кірпіш |
| Кесетін материал | BK85 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 8 х 4,2 х 4,2 см |