70 180 ₸
Көтерме бағаны көрсету
-Қосылатын шаршы: 3/4" дюйм
-Материал: Көміртекті болат
-Жабын түрі: хромдалған
-Металл кейс: иә
-Бастардың профилі: ҚАПТАЛ
-Ысырма: иә
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жиынтықтағы саны | 14 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27660-H14 |
| Салмақ | 9.9 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Дана саны қорапта | 2 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Ерекшеліктері | Ұштық бастар, Ұзартқыш, Ысырма, Жаға |
| Қамту | Хромдалған |
| Қосу алаңы | 3/4" |
| Профиль | FLANK |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Түрі | Жинақтар |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Шеткі бастар | 19 мм, 22 мм, 24 мм, 27 мм, 30 мм, 32 мм, 34 мм, 36 мм, 38 мм, 41 мм, 46 мм |
| Қаптама | 51,5 x 18,5 x 8,2 см |
| Сақтау | Металл қорап |