



1 320 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Магнитті бекіткіш қондырмалардың жылдам және сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
Магнитті бекіткіш қондырмалардың жылдам және сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
Адаптердің ұзындығы - 60 мм
Жеткізу жиынтығы:
Магнитті битке арналған адаптер - 10 дана
-Шанақ: Е 1/4"
-Ұзындығы: 60 мм
-Магнитті: иә
-Ілуге арналған тесік: иә
-Қаптамадағы саны: 10 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2670-60-10 |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Кепілдік | 2 ай |
| Саны | 10 дана |
| Дана саны қорапта | 80 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | Cr-V болат |
| Ерекшеліктері | Магнит |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | MASTER |
| Түрі | Адаптер |
| Сауда маркасы | Stayer |
| Қаптама | 16 x 7,5 x 1,5 см |