
448 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Hi-Q болат
Шыңдалған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEXX |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27018-12-13 |
| Кепілдік | 2 ай |
| Дана саны қорапта | 300 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Материал | Болат |
| Қамту | Сары мырыш |
| Кілт жұтқыншағының өлшемі макс. | 13 мм |
| Кілт жұтқыншағының өлшемі min. | 12 мм |
| Брендтің отаны | Германия |
| Түрі | Қараған |
| Сауда маркасы | DEXX |
| Қаптама | 12 х 0,2 х 2,5 см |