


7 360 ₸
Көтерме бағаны көрсету
-Ұзындығы: 1,5 метр.
-Профиль: трапеция
-Корпустың метариалы: алюминий
-Болат жиек: жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.04 кг |
| Материал | Алюминий |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 10721-1.5_z01 |
| Кепілдік | 2 ай |
| Дана саны қорапта | 120 |
| Дана саны қаптамада | 10 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Түрі | Трапеция |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 150 x 9,5 x 2,5 см |