16 750 ₸
Көтерме бағаны көрсету
-Excellent Atomiztation жүйесі - ауа басының арнайы пішінімен ерекшеленеді. Бүріккіш пистолеттің басы мен инесінің дәлме-дәл орындалуы ұзақ қызмет ету мерзімін, бояу материалдарының боялатын бетке дәл және сапалы тасымалдануын қамтамасыз етеді.
-1,4 мм дюза әртүрлі ЛБМ пайдалану кезінде әмбебап болып табылады.
- Пистолетті пневматикалық шлангқа жылдам және ыңғайлы жалғау.
-Резервуардың төменгі орналасуы жұмысты тоқтатуға және мылтықты бетіне қоюға мүмкіндік береді.
-Резервуардың көлемі 1 литр бір жанармай құю станциясында ұзақ мерзімді жұмысты қамтамасыз етеді.
-Тапаншаның эргономикалық пішінінің арқасында қолға өте жақсы сәйкес келеді.
-Шырақтың пішінін, кіріс қысымын және балға жүрісін реттеу арқылы суретшінің жұмысын ыңғайлы етеді
-Бұл тапаншаны пайдалану мінсіз пішіндегі біркелкі алауды алуға мүмкіндік береді. ЛБМ жеңіл және біркелкі орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Жұмыс қысымы | 5 бар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 06477-1.4 |
| Кепілдік | 2 ай |
| Қысым | 5 бар |
| Диаметрі | 1,4 мм |
| Дана саны қорапта | 10 |
| Цистернаның материалы | Алюминий |
| Резервуардың көлемі | 1000 мл |
| Қолдану | Бояу үшін |
| Цистернаның орналасуы | төменгі |
| Ауа шығыны | 340 л/мин |
| Брендтің отаны | Германия |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Қосылу | Бұрандалы 1/4" |
| Түрі | Бояу бүріккіш |
| Сауда маркасы | Stayer |
| Қаптама | 16,3 x 29 x 11,2 см |