


2 430 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Сенімді және соққыға төзімді пластик, тасымалдауға арналған тұтқалар, төгуге арналған шүмек
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Польша |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 06097-65_z01 |
| Салмақ | 1.9 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Кепілдік | 2 ай |
| Ұзындығы | 710 мм |
| Дана саны қорапта | 10 |
| Материал | Пластмасса |
| Көлем | 65 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | САРАПШЫ |
| Түрі | Кювета |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 72х17х41 см |
| Ені | 410 мм |